Playboy jeździ Traxem na co dzień

która miała miejsce 17 czerwca, przedstawiciele Chevroleta odebrali nagrodę za zwycięstwo w kategorii „Auto na co dzień”. Jury złożone ze znanych dziennikarzy motoryzacyjnych i kierowców rajdowych doceniło Chevroleta Traxa za wygodę, z jaką podróżuje się nowym małym SUV-em, a także jego przystosowanie do jazdy po polskich drogach, czyli zwiększony prześwit i opcjonalny napęd na wszystkie koła. Chevrolet Trax został uhonorowany tym tytułem wraz z Oplem Mokką.

W imieniu Chevroleta nagrodę odebrał Andrzej Żelazny, dyrektor generalny Regionu Europy Północnej. Dziękując za wyróżnienie, pokreślił fakt, że jury konkursu już po raz trzeci z rzędu nagrodziło model Chevroleta – w ubiegłym roku wyróżnione zostało Camaro, a dwa lata wcześniej Orlando.

Trax to całkiem nowy SUV Chevroleta, który łączy w sobie dynamikę jazdy, łatwość prowadzenia i niskie zużycie paliwa typowe dla mniejszych aut osobowych oraz wszechstronność, wygodę i wysoką pozycję w trakcie jazdy typowe dla samochodów klasy SUV. Ponadto Trax wyróżnia się wszechstronnymi rozwiązaniami, poczynając od nowoczesnej kabiny pasażerskiej, przez napęd na cztery koła, a kończąc na możliwościach przyłączeniowych, będących zasługą technologii Chevrolet MyLink. Pierwsi klienci wyjechali swoimi Traxami z salonów dilerskich w Polsce w maju.

 

źródło: General Motors

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3063

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *