Pięciomilionowe Audi A4

Ten rekord produkcyjny jest elementem historii sukcesu, która dla modelu A4 rozpoczęła się wprowadzeniem na rynek w 1994 roku. Jako ulubieniec klientów Audi A4 przyczynia się w dużym stopniu do obłożenia linii produkcyjnej zakładów w Ingolstadt i Neckarsulm.

„Ten rekord jest kolejnym, ważnym krokiem milowym w historii Audi” powiedział Frank Dreves, Członek Zarządu AUDI AG ds. Produkcji. „Wszystkie warianty Audi A4 są wydajne i eleganckie – prawdziwe typy zwycięzców w swoich klasach. Nasi zmotywowani pracownicy oraz efektywny system produkcyjny Audi sprawią, że model ten również w przyszłości będzie odnosił sukcesy”. Audi produkuje A4 od 1994 roku w Ingolsatdt, a od 2007 roku także w Neckarsulm. Dzisiaj w Ingolstadt powstają modele A4 limuzyna, A4 Avant, A4 allroad quattro, S4 limuzyna i S4 Avant, w Neckarsulm z taśm produkcyjnych zjeżdża limuzyna A4.

Audi A4 ze sportowym zawieszeniem i wieloma innowacyjnymi systemami, pochodzącymi z samochodów wyższych klas, jest prawdziwym nośnikiem technicznej kompetencji Audi. Model ten cieszy się doskonałą opinią zarówno klientów jak i fachowców, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia.

 

źródło: Audi

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3063

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *