Peugeot 208 w filmie Briana De Palmy

Noomi Rapace, grająca w najnowszym filmie Briana De Palmy „Passion” aktorka odkrywa, że znalazła się w samym środku makiawelicznego spisku, który rozgrywa się w jej firmie. Wzburzona, w szalonym gniewie postanawia się zemścić… na swoim samochodzie, który sam z siebie nigdy nie wyrządził jej żadnej krzywdy.


Po raz pierwszy w historii marka Peugeot zaangażowała się w film znakomitego amerykańskiego reżysera Briana De Palmy. Wybór padł na model 208, który w 2012 roku sprzedał się w imponującej liczbie 220 000 egzemplarzy. A skoro mowa o „pierwszym razie”, kiedy pojawia się na dużym ekranie, oznacza to, że nie ostatni…


„Passion” Briana De Palmy, pokazany po raz pierwszy podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji w 2012 roku, wszedł na ekrany francuskich kin 13 lutego 2013 roku. Thriller ten to remake powstałego dwa lata temu ostatniego filmu  Alaina Corneau “Crime d’amour”. Do głównej roli De Palma zaangażował znaną z „Millenium” Noomi Rapace, a jej przeciwniczkę zagra Rachel McAdams, która ostatnio wystąpiła w „O północy w Paryżu” Woody’ego Allena.

 

źródło: Peugeot

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3063

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *