Opel ADAM zdobywcą nagrody Fleet Derby 2013

Miejski ADAM został właśnie doceniony przez ponad setkę jurorów-dziennikarzy, którzy wzięli udział w drugiej edycji zorganizowanego na terenie Automobilklubu Polski teście Fleet Derby 2013.

Uczestnicy, a zarazem sędziowie, mieli do swojej dyspozycji kilkadziesiąt modeli, marek i rodzajów samochodów, spośród których mieli wyłonić najlepsze w poszczególnych klasach. Auta były sprawdzane na specjalnym torze ustawionym na płycie lotniska Babice.

W kategorii segmentu A – pojazdów najmniejszych, przeznaczonych przede wszystkim do ruchu miejskiego, najwszechstronniejszą i najatrakcyjniejszą propozycją okazał się Opel ADAM. Samochód doceniono za funkcjonalność, niebanalną i atrakcyjną stylistykę oraz niskie koszty eksploatacji.

ADAM doskonale poradził sobie na trudnym torze sprawnościowym, gdzie jurorzy mieli możliwość sprawdzenia walorów jezdnych auta, jego zawieszenie, trakcji oraz układu hamulcowego.

Wyniki i zdobyta nagroda ponownie potwierdziły, że Opel ADAM to niebanalny i nowoczesny miejski samochód, gwarantujący bezpieczeństwo i przyjemne użytkowanie.

 

źródło: General Motors

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3211

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *