Noworoczne nagrody dla marki Jeep

Minęły zaledwie dwa tygodnie nowego roku 2012, a marka Jeep i jej dwa najsłynniejsze modele – Grand Cherokee i Wrangler zdobyły już 10 nowych nagród i wyróżnień. Zbiega się to w czasie z 44-procentowym zwiększeniem ogólnej sprzedaży pojazdów Jeep w Stanach Zjednoczonych oraz 41-procentowym wzrostem w skali globalnej. Równie imponujący wzrost sprzedaży marka Jeep zanotowała na rynku polskim. W 2011 r. sprzedaż marki wzrosła o ponad 39%.

„Rok 2011 był pierwszym pełnym rokiem sprzedaży nowego Grand Cherokee, odświeżonego Liberty i Patriota oraz promocji restylizowanego Compassa i bardziej ekonomicznego Wranglera” – powiedział Mike Manley, prezes i CEO marki Jeep w Chrysler Group LLC – „Wygląda na to, że klientela doskonale przyjmuje nową, zmodernizowaną gamę Jeep’a, podobnie zresztą jak liderzy opinii publicznej w branży – sądząc z liczby nagród i wyróżnień przyznanych nam w zeszłym, a także już w bieżącym roku.”

 

źródło: Fiat

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3209

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *