Nowe Renault Twingo

Szereg zastosowanych w niej elementów stylistycznych, które będą stanowić wizualny wyróżnik wszystkich przyszłych modeli Renault sprawia, że auto pociąga optymistycznym charakterem, wiernym „duchowi” Twingo. Nowe Twingo nawiązuje tym sposobem do tradycji szczególnie wyrazistego, przykuwającego uwagę przodu auta.

Nowe Renault Twingo dysponuje bogatą ofertą akcesoriów do personalizacji zewnętrznej i wewnętrznej, pozwalających każdemu użytkownikowi stworzyć auto będące jego własnym odbiciem.

Nowe Twingo jest oszczędne, a równocześnie przyjazne dla środowiska. Wprowadzane systematycznie przez Renault udoskonalenia w zakresie silników i aerodynamiki nadwozia plasują Nowe Twingo w ścisłej czołówce samochodów spalinowych pod względem zużycia paliwa i emisji CO2. Auto wyróżnia się w tym zakresie rekordowymi wynikami – zużycie paliwa w cyklu mieszanym zaczyna się na poziomie 3,2 l/100 km, a emisja CO2 wynosi w przypadku silnika 1.5 dCi (który trafi do oferty w ciągu 2012 roku) zaledwie 85 g/km.

Dzięki wyjątkowym możliwościom zmiany aranżacji wnętrza, fantastycznej przestronności i bogatej gamie silników, Nowe Twingo jest dziś bardziej niż kiedykolwiek wiodącym modelem w swojej kategorii. Zawsze gotowe do wypadu poza miasto, świetnie czuje się również na torze, potrafiąc zadowolić
– w sygnowanych znakiem Renault Sport wersjach Twingo R.S. i Gordini R.S.
– kierowców o nawet najbardziej sportowym zacięciu.

Wyjątkowość koncepcji tego auta, wysokie standardy produkcji w fabryce w Novo Mesto (Słowenia) oraz jego powszechnie uznana niezawodność sprawiają, że Nowe Twingo spełnia wymagania bardzo zróżnicowanej klienteli.

 

źródło: Renault

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3061

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *