Nowe auto z atrakcyjną miesięczną ratą

Nowe auto objęte gwarancją pozwala oszczędzić czas i pieniądze np. na usuwanie zaniedbań poprzednich użytkowników pojazdów. To także pewność, że auto nie było niewłaściwie eksploatowane, co ma wpływ m.in. na bezpieczeństwo. A wszystko to można mieć przy atrakcyjnej miesięcznej racie w ramach oferty Volkswagen Financial Services. 

 

 

 

 

Wybór nowego samochodu wiąże się z koniecznością podjęcia wielu decyzji. Jaki typ samochodu będzie nam potrzebny? Na jaką markę się zdecydować? Jaki model i wersję wybrać? Na te wszystkie pytania każdy musi odpowiedzieć sobie samodzielnie. Jeżeli zaś chodzi o kolejne nasuwające się pytanie, czyli jak sfinansować swoje nowe auto, odpowiedź jest prosta: sprawdzić kalkulator leasingu samochodu od VW FS.

 

Leasing samochodowy to wygodne rozwiązanie, które pozwala cieszyć się nowym samochodem bez konieczności wykładania dużych środków na jego zakup. W KLASYCZNEJ wersji leasing polega na spłacaniu wartości pojazdu przez określony okres czasu w postaci comiesięcznych rat, aż do momentu, gdy na koniec umowy pozostanie nam już tylko wykupić samochód na własność. Jednak przykład Volkswagen Financial Services pokazuje, że możliwości pod tym względem są znacznie szersze.

 

Oferta leasingu samochodowego od VW FS cechuje się dużą elastycznością. Możemy bowiem wybrać nie tylko czas finansowania, wysokość opłaty wstępnej, ale mamy także możliwość sięgnięcia po nowoczesne produkty, JAK ABONAMENT czy najem długoterminowy. Oferta VW FS pozwala cieszyć się nowym autem nawet przy wkładzie własnym wynoszącym 0%!

 

Tym, na co bardzo często zwracają uwagę klienci jest wysokość miesięcznej raty. Cała sztuka polega na tym, by dobrać ją w taki sposób, by nie stanowiła nadmiernego obciążenia miesięcznego budżetu. Idealnym narzędziem, które pozwoli w przejrzysty sposób obliczyć wysokość raty za nasz nowy samochód jest kalkulator leasingu samochodu VW FS. Ustawiając parametry takie jak okres finansowania i wysokość opłaty wstępnej otrzymamy jasną informację, ile miesięcznie wyniesie nas leasing.

 

Jeżeli nie mamy w planach wykupu samochodu na własność lub zależy nam na jak najniższej miesięcznej racie, warto zainteresować się ofertą JAK ABONAMENT. To rozwiązanie szczególnie korzystne z punktu widzenia planowania miesięcznego budżetu. Na najniższą ratę możemy liczyć w sytuacji, kiedy planowany roczny przebieg leasingowanego pojazdu nie będzie przekraczał 10 tys. kilometrów rocznie. Dobrym zabiegiem pozwalającym na obniżenie miesięcznej raty przez cały czas trwania umowy jest także wniesienie wyższej opłaty wstępnej.

 

Jak widać na powyższym przykładzie, wcale nie trzeba rozbijać budżetu, by cieszyć się nowym pojazdem. Wystarczy skorzystać z pomocy kalkulatora leasingu samochodu, ustawić żądane parametry i dopasować ofertę do swoich potrzeb. Leasing samochodowy od VW FS to idealny sposób na nowe auto z atrakcyjną miesięczną ratą.

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3061

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *