Nowa SKODA w korzystnym leasingu dla firm

Szczególnie ciekawe rozwiązania oferuje Volkswagen Financial Services w ramach oferty Skoda leasing. W zależności od szczegółów wybranego rozwiązania, możemy zdecydować się na ofertę z jak najniższą ratą, albo też pozwalającą zbudować jak największą miesięczną tarczę podatkową. Poznaj szczegóły na stronach VW FS i dowiedz się, jak możesz cieszyć się nową Skodą w korzystnym finansowaniu dla firm.

 

 

 

W przypadku finansowania pojazdów dla firm, kluczowym elementem oferty jest elastyczność. Każdy przedsiębiorca może bowiem oczekiwać od leasingu czego innego. Dlatego VW FS w ramach Skoda leasing przygotowało elastyczną i wygodną propozycję, dzięki której przedsiębiorcy mogą dopasować parametry finansowania do swoich indywidualnych oczekiwań. Sprawdź, jak działa oferta leasing JAK ABONAMENT.

 

Leasing JAK ABONAMENT to korzystna oferta finansowania dla nowych, salonowych samochodów marki Skoda, dostępna dla pełnego spektrum modeli: Kamiq, Superb, Superb Combi, Kodiaq, Karoq, Octavia, Octavia Combi, Scala, Nowa Fabia czy Enyaq. Co istotne, pozwala leasingobiorcy korzystać z nowego pojazdu bez konieczności angażowania dużych środków finansowych na zakup auta. Leasing JAK ABONAMENT można mieć bowiem nawet z zerową opłatą wstępną.

 

Elastyczność oferty Skoda leasing JAK ABONAMENT od VW FS polega na dużej możliwości dobrania optymalnych z punktu widzenia danego przedsiębiorstwa parametrów finansowania. Możemy bowiem zdecydować się na niską opłatę wstępną, by nie angażować gotówki, ale istnieje także opcja wpłacenia wysokiej opłaty początkowej, co pozwoli uzyskać dużą jednorazową tarczę podatkową, a także obniżyć wysokość przyszłych rat. W zależności od czasu finansowania maksymalna wysokość opłaty początkowej może wynosić od 35 do nawet 45%.

 

Jednocześnie rozwiązanie dostępne jest na różne okresy trwania umów. Leasing JAK ABONAMENT może zostać skonfigurowany na 24, 36 lub 48 miesięcy. Każda opcja ma swoje korzyści – krótszy czas trwania umowy pozwala częściej wymieniać samochody i co 2 lata wyjeżdżać nowym autem z salonu. Jeżeli myślimy od tym, by na koniec umowy wykupić pojazd i korzystać z niego dłużej, warto rozważyć dłuższy czas trwania oferty leasingu, by w ten wygodny sposób spłacić większą wartość pojazdu.

 

Powyżej przedstawione opcje to 2 sposoby na zakończenie umowy po upływie okresu finansowania. Pierwszy z nich, czyli zwrot auta to nie tylko możliwość częstej wymiany auta na nowy, ale także brak konieczności spłacania całej wartości pojazdu (płacimy jedynie za szacunkową utratę jego wartości przez okres użytkowania) i brak problemu z jego późniejszą odsprzedażą. Opcja leasingu z wykupem samochodu to zaś dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą docelowo mieć nową Skodę na własność. Dzięki korzystnemu leasingowi na samochody Skoda od VW FS mogą cieszyć się nowym autem płacąc atrakcyjną miesięczną ratę, jednocześnie rozliczając ją w ramach kosztów firmy.

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3061

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *