Nowa ŠKODA Octavia Combi na Mistrzostwach Świata w Hokeju

To najdłuższa w historii współpraca w zakresie sponsoringu sportowego.

ŠKODA będzie odgrywać bardzo ważną rolę w tegorocznych Mistrzostwach Świata w Szwecji i Finlandii w dniach 3-19 maja. Marka, wspierając zawody hokejowe IIHF WM 2013, udostępni flotę 45 Nowych Octavii Combi.

„Hokej na lodzie jest kamieniem milowym w strategii sponsoringu ŠKODY. Nasze zaangażowanie w tegoroczne Mistrzostwa jest także częścią ofensywy modelowej. W czasie swojej oficjalnej premiery rynkowej, Nowa Octavia Combi będzie przewozić gości i zawodników IIHF WM 2013” – mówi Winfried Vahland, prezes ŠKODY.

Logo marki jest już nieodłącznym elementem Mistrzostw Świata w Hokeju. Można je zobaczyć m.in. na koszulkach zawodników niektórych drużyn. Dla kibiców marka przygotowała także specjalną aplikację „2013 IIHF WCS App powered by ŠKODA” na smartfona lub tablet ze wszystkimi informacjami o zawodach.

Coroczne floty marki ŠKODA obsługujące Mistrzostwa w Hokeju, składające się z 40-50 samochodów, przejechały łącznie już 5,2 mln kilometrów bez żadnej awarii. To tak, jakby okrążyły kulę ziemską 125 razy.

W zeszłym roku wsparcie ŠKODY podczas Mistrzostw zostało wpisane do Księgi Rekordów Guinessa jako najdłuższy sponsoring sportowy na świecie. Marka podpisała także pięcioletnie rozszerzenie obecnego kontraktu z Międzynarodową Federacją Hokeja na Lodzie 2017. To gwarantuje ŠKODZIE rozwój i poprawę wizerunku na arenie międzynarodowej.

 

źródło: Skoda

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3210

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *