Nowa Dacia Logan MCV i Duster Aventure

maxi-kombi za minicenę, oraz serię limitowaną Duster Aventure1 – praktyczne terenowe auto, które nie przejedzie niezauważone.

Nowa Dacia Logan MCV. Kombi Logan MCV, wprowadzone w 2006 roku, sprzedało się w ilości niemal 340 tys. sztuk w około 40 krajach. Dacia, umocniona tym sukcesem, po odnowieniu trzech innych modeli: Logana, Sandero i Sandero Stepway, uzupełnia swoją ofertę o Nowego Logana MCV.

Tak jak Nowy Logan i Nowe Sandero, Nowy Logan MCV zwraca uwagę nowoczesną, stylistyką zewnętrzną i atrakcyjnym designem wnętrza. Design zewnętrzny Nowego Logana MCV jest w 100% typowy dla kombi. Praktyczny i funkcjonalny, Nowy Logan MCV zapewnia dzięki swoim wymiarom dużą ilość miejsca w kabinie, 5 pełnowymiarowych miejsc i obszerny bagażnik o pojemności 573 litrów. Nowa Dacia Logan MCV nie uznaje kompromisów!

Oferuje jeszcze lepsze parametry użytkowe za niezmienioną na większości rynków cenę. Już pierwszy poziom wyposażenia zapewnia komfort, bezpieczeństwo i praktyczne rozwiązania dzięki ESC, wspomaganiu układu kierowniczego, bocznym poduszkom powietrznym (w krajach, w których jest sprzedawana wersja spełniająca normy Euro5) i tylnej kanapie składanej, z oparciem dzielonym w układzie 1/3-2/3 (dostępnej we wszystkich krajach).


To nowoczesne auto oferuje najnowsze wyposażenie: system multimedialny MEDIA NAV, ogranicznik-regulator prędkości, system wspomagania parkowania tyłem i tryb ECO. Jest również niezwykle ekonomiczne w eksploatacji za sprawą nowych silników – benzynowej jednostki TCe 90 i silnika wysokoprężnego – które zapewniają większą przyjemność jazdy przy znacznie obniżonym zużyciu paliwa i emisji CO2. Zamówienia na Nową Dacię Logan MCV będzie można składać w Polsce od końca kwietnia 2013 r.

Seria limitowana Duster Aventure. Seria limitowana Duster Aventure zwraca uwagę oryginalną stylistyką, która podkreśla  terenowe możliwości Dacii Duster. Wyposażony belkę na dachu z dwoma reflektorami, system nawigacji Garmin z topograficznymi mapami i gumowe dywaniki, Duster Aventure1 z pewnością przyciągnie kierowców marzących o dłuższej ucieczce od codzienności. Specjalne, duże naklejki na nadwoziu dodają mu wyrazistości. Ten sam wzór powtarza się na tapicerce siedzeń. Oferowany w dwóch kolorach nadwozia – Biel Alpejska i Czarna Perła – Duster Aventure1 rzuca się w oczy i wyłamuje z utartych schematów! Nowa wersja posiada wszystkie atrybuty, które przyczyniły się do sukcesu Dustera – styl, przestronne wnętrze, właściwości terenowe – a jednocześnie ma więcej charakteru przy utrzymaniu bardzo atrakcyjnej ceny.


Seria limitowana Dacia Duster Aventure1 zostanie wprowadzona do sprzedaży w ponad 16 krajach począwszy od kwietnia br. Polskie salony Dacii będą przyjmować zamówienia na tę serię limitowaną już od początku kwietnia.

Dzięki niskim kosztom eksploatacji i 3-letniej gwarancji (lub do 100 tys. km), samochody Dacii, cieszą się uznaniem ze względu na swoją niezawodność i stanowią bardziej niż kiedykolwiek idealną ofertę dla świadomych swoich potrzeb kierowców.

 

źródło: Renault

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3063

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *