Nowa Dacia Lodgy

Wierny duchowi marki model Lodgy charakteryzuje się bardzo przestronnym wnętrzem i oferuje wszystko, co niezbędne, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów Dacii.


Rodziny poszukujące wszechstronnego auta za umiarkowaną cenę zazwyczaj decydujące się na zakup samochodu używanego już wkrótce będą mogły sprawić sobie nowego minivana z 3-letnią gwarancją. Niezwykle pojemna Dacia Lodgy wyraża poprzez swoją stylistykę najważniejsze cechy Dacii: przestronność, solidność i funkcjonalność. Sylwetka auta pozwala domyślać się wyjątkowo przestronnego wnętrza, także w 3 rzędzie siedzeń, przy zachowaniu znacznej objętości bagażnika, pomimo całkowitej długości, która nie przekracza 4,5 m. Nazwa – Lodgy – wywodząca się z angielskiego słowa „lodge”, nawiązuje bezpośrednio do najważniejszej cechy tego modelu, który może swobodnie pomieścić całą rodzinę wraz z bagażami. Dacia Lodgy zostanie oficjalnie zaprezentowana podczas Salonu Samochodowego w Genewie w marcu 2012 roku.

Dacia: marka, która się rozwija
Dacia, marka Grupy Renault, reaktywowana w 2004 wraz z inauguracją modelu Logan, stała się po upływie 8 lat liczącym się graczem na rynku motoryzacyjnym. Dacia, która jako pierwsza wprowadziła nowe podejście do samochodów (stawiając na pomysłowe rozwiązania po jak najlepszej cenie) potrafiła zdobyć zaufanie klientów dzięki jasno określonemu systemowi wartości:

  • obszerne wnętrze, znajdujące odzwierciedlenie w postaci najlepszego na rynku stosunku ceny do przestronności,
  • prostota, z ofertą wyposażenia ukierunkowaną na to, co najistotniejsze,
  • niezawodność, dzięki sprawdzonym rozwiązaniom technicznym Grupy Renault.

W skład gamy wchodzą obecnie 3 wiodące modele:

  • Logan – w wersjach: sedan, kombi (MCV), van i pick-up
  • Sandero – w wersjach hatchback i crossover (Stepway)
  • Duster – SUV w wersjach 4×2 i 4×4

źródło: Renault

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3209

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *