Nissan Note na 2012 rok

Przede wszystkim podstawową wersję Acenta wzbogacono o wyposażenie dostępne dotychczas w wyższych wersjach.

Nadwozie zyskało na wyglądzie dzięki zastąpieniu 15-calowych obręczy kół nowymi 16-calowymi dwukolorowymi obręczami aluminiowymi z motywem diamentu, dodaniu obwódek wokół przednich lamp przeciwmgielnych, a także wprowadzeniu do oferty nowego lakieru „Haptic Blue”. We wnętrzu wersji ACENTA+ kierowca znajdzie teraz klimatyzację, tempomat i automatyczne sterowanie reflektorami, a także nową tapicerkę foteli z niebieskimi szwami, które nadają przedziałowi pasażerskiemu bardziej prestiżowy charakter. Opcjonalny „pakiet EASY” obejmuje między innymi inteligentny kluczyk Nissan oraz elektrycznie składane lusterka boczne.

Najbogatszą wersją w ofercie na 2012 rok będzie I‑WAY, w której wyposażenie z wersji ACENTA+ rozszerzono o przyciemniane szyby, czujniki parkowania z tyłu oraz popularny system Nissan Connect z wbudowanym radiem i odtwarzaczem CD, złączami do iPoda, nawigacją satelitarną i modułem Bluetooth. I‑WAY jest już standardowo wyposażona w inteligentny kluczyk i elektrycznie składane lusterka boczne.

Mimo tych wszystkich dobrodziejstw zakup i eksploatacja Note wciąż nie wiążą się z dużymi wydatkami. Ceny wersji ACENTA+ rozpoczynają się od 50 490 PLN

U wszystkich Dealerów są dostępne specjalne oferty i programy finansowania zakupu pojazdu. Oferowane silniki to nadal jednostki benzynowe 1.4, 1.6 oraz diesel 1.5 dCi. Note Pure Drive z silnikiem 1.5 dCi emituje CO2 w ilości zaledwie 110g/km przy zużyciu paliwa w cyklu mieszanym wynoszącym 4,2 l/100 km.

Pierwsze egzemplarze Note po liftingu trafią do Dealerów w połowie lutego. Zamówienia mogą być przyjmowane już teraz.

 

źródło: Nissan

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3061

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *