Nissan Juke Box z Ministry of Sound

Dla uczczenia nawiązania współpracy Nissana z Ministry of Sound crossover Juke Box, czyli najniezwyklejszy mobilny system nagłośnieniowy świata, wyrusza w 12‑tygodniowe europejskie tournée „Juke Box Summer Sessions”.

Akcja rozpoczęła się w miniony weekend w brytyjskim Thorpe Park od prezentacji Juke Box na nocnej imprezie klubowej zorganizowanej przez Ministry of Sound. Bilety na imprezę w przesyconym adrenaliną parku tematycznym zostały wyprzedane na pniu.  Kolejne punkty na trasie tournée to między innymi festiwal Zomerkriebels z Holandii (7 lipca) oraz impreza Formula Student 2012 na Silverstone w Wielkiej Brytanii (13 lipca). 20 lipca, światowej klasy system nagłośnieniowy odwiedzi legendarny hiszpański klub La Terrrazza w Barcelonie, po czym Juke Box wróci do Wielkiej Brytanii, aby wspierać zespół HADOUKEN!, który pod koniec miesiąca wystąpi w legendarnym Box Ministry of Sound.

Nissan Juke Box to najpotężniejszy mobilny system nagłośnieniowy na świecie. System powstały dzięki unikatowej współpracy Nissana i Ministry of Sound z renomowanymi specjalistami od nagłośnienia z firmy Martin Audio generuje 18 900 W mocy muzycznej i dźwięk o sile ponad 150 dB (więcej niż startujący jumbo jet).

Przez najbliższe 12 tygodni specjalnie zaprojektowany system nagłośnienia z kabiną DJ‑a i estradowym oświetleniem zamontowany w Juke Box będzie pokazywał na co go stać pod wodzą najpopularniejszych DJ-ów Ministry of Sound, w tym Shane’a Kehoe, Joelle Atkins oraz prowadzącego audycję radiową Nissan Juke Box Sessions Desa Paul.

W trakcie każdej imprezy Summer Sessions Juke Box będzie rejestrował ekskluzywne sety DJ-ów i transmitował je przez cyfrowy kanał radiowy.

 

źródło: Nissan

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3210

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *