Najwyższa wartość rezydualna SKODY Octavia Combi

jak wykazały badania niezależnej agencji EurotaxGlass’s, w pięciu krajach Europejskich – w Niemczech, Czechach, Francji, Wielkiej Brytanii i we Włoszech, prognozowane wartości rezydualne tego modelu są najlepsze wśród wszystkich kandydatów z jego segmentu.

Należy się spodziewać, że Octavia Combi po trzech latach od zakupu i 90 000 km przebiegu, zachowa od 40% – 49% swojej pierwotnej wartości. Podobnie w Polsce, Octavia ma najwyższe RV w swojej klasie w nadwoziu kombi.

Zestawienie przygotowane na podstawie danych EurotaxGlass’s Polska Sp. z o.o. z 07.2013 roku.

To solidny dowód na wysoką jakość budowy, przekładającą się na komfortową, bezawaryjną eksploatację, atrakcyjną cenę początkową i zaufanie, jakim darzą czeskie samochody Klienci z całego kontynentu.

Wyniki dostarczane przez EurotaxGlass’s traktowane są jako rzetelny i obiektywny wskaźnik wartości rezydualnej nowych samochodów w różnych perspektywach czasowych. W swoim kompleksowym badaniu ta uznana międzynarodowa agencja bierze pod uwagę kryteria takie, jak emisja dwutlenku węgla, przebieg, stosunek ceny do jakości nowego samochodu, staranność wykonania i bezawaryjność. Nie są pomijane nawet takie kwestie, jak estetyka modelu i wizerunek producenta. ŠKODA Octavia Combi wypadła najlepiej wśród wszystkich badanych modeli w nadwoziu kombi. Badanie wykazało, że Octavia Combi zachowa spośród nich najwyższą wartość rezydualną po trzyletniej eksploatacji z przebiegiem 90 000 km.

Ponadczasowe, eleganckie wzornictwo, niezrównana ilość miejsca dla pasażerów i bagażu, perfekcja wykonania oraz bogate wyposażenie sprawiają, że Octavia daleko przekracza już standardy obowiązujące w segmencie kompaktowych kombi. ŠKODA nie tylko wprowadza najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, ale i obniża ceny do jeszcze korzystniejszych dla Klienta.

Świadomość niskich kosztów utrzymania i jeszcze więcej przemyślanych rozwiązań w kabinie i bagażniku, zdecydowanie poprawiają komfort użytkownika, zgodnie z obietnicą hasła „Simply Clever”.

ŠKODA Octavia to prawdziwy bestseller w całej Europie – niemal co czwarta ŠKODA trafiająca na rynek naszego kontynentu to właśnie ten model. Prezentowane przez niego zalety – wśród których ważną rolę odgrywa także pewność zachowania wysokiej wartości przez cały okres użytkowania – są szczególnie doceniane w Polsce, gdzie już od wielu lat zajmuje on jedno z najwyższych miejsc w zestawieniach sprzedaży wszystkich samochodów dostępnych na rynku.

 

źródło: Skoda

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3209

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *