Nagrody flotowe dla ŠKODY

Statuetki przyznano marce za jej modele, aktywność na rynku samochodów firmowych oraz innowacyjny projekt ŠKODA AUTOLAB.

Ideą plebiscytu Fleet Awards Polska, organizowanego przez magazyn Flota, jest wyłonienie wiodących produktów i usług oraz najlepszych samochodów na rynku flotowym w kraju. Całe przedsięwzięcie opiera się na dwóch etapach: głosowaniu na specjalnej platformie internetowej i Wielkim Teście Flotowym.

Podczas Wielkiego Testu Flotowego, ponad 100 zarządców flot przeniosło się na lotnisko Warszawa-Bemowo i pod okiem profesjonalistów z zakresu bezpiecznej jazdy, oceniło zgłoszone samochody pod kątem kilkunastu parametrów (np. ergonomii kabiny, sprawności prowadzenia, ładowności).

W całym plebiscycie Fleet Awards Polska 2013 zwycięskie statuetki trafiły do modeli Rapid i Superb. Marka otrzymała także nagrodę za projekt ŠKODA AUTOLAB.

Konkurs Fleet Derby, organizowany przez magazyn Fleet, łączy w sobie plebiscyt produktów i usług flotowych z testami, pokazami i premierami samochodów. W tym roku wydarzenie odbyło się na terenie Automobilklubu Polski na Warszawskim Bemowie. Na konkurs przybyło ponad 600 gości, z czego 120 osób to jurorzy, których zadaniem było przetestowanie gamy 82 samochodów.

Podczas uroczystej gali, ŠKODA otrzymała nagrodę Fleet Derby 2013 w kategorii Motoryzacyjna Marka Flotowa, a model Rapid został wyróżniony w segmencie B+.

Nagrody dla ŠKODY odebrał Krzysztof Kołodyński, Doradca ds. Kluczowych Klientów: „Otrzymane statuetki są dla nas ważne, tym bardziej, że zwycięskie samochody są wyłaniane przez fleet managerów, którzy sprawdzili ich właściwości w praktyce. To potwierdza, że nasza marka słynie z funkcjonalnych i ponadczasowych aut, oferowanych w korzystnych cenach. Mamy nadzieję, że dzięki ofensywie modelowej będziemy mogli oferować coraz więcej samochodów cieszących się uznaniem”.

 

źródło: Skoda

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3210

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *