Mitsubishi Colt Air i model roku 2012

Limitowana seria 3-drzwiowej wersji Colta wyróżnia się spośród konkurencji bogatym wyposażeniem i atrakcyjną ceną. W placówkach spod znaku Trzech Diamentów można już także zamawiać Colty wyprodukowane w 2012 roku w nowej, bogatszej specyfikacji.  

COLT AIR
3-drzwiowa, specjalna seria Colta o nazwie AIR, stworzona na bazie wersji 1.3 Invite, jest dostępna wyłącznie w kolorze białym i oferuje dodatkowe elementy wyposażenia, podkreślające dynamiczny wygląd samochodu. W atrakcyjnej cenie klienci otrzymują zatem 15-calowe, aluminiowe obręcze kół, listwy boczne w kolorze czarnym, pakiet stylizacyjny na nadkola, przyciemniane szyby, eleganckie aluminiowe listwy progowe, srebrne ramki nawiewów, dywaniki Premium  z haftowanym logo AIR  i emblemat z napisem COLT AIR na tylnej klapie oraz komplet opon zimowych ze stalowymi obręczami kół.

Colt AIR z oszczędnym, benzynowym silnikiem o pojemności 1.3 litra i mocy 95 KM jest wyposażony między innymi w przednie i boczne poduszki bezpieczeństwa, układ ABS z EBD z systemem wspomagania hamowania BAS, półautomatyczną klimatyzację, centralny zamek ze sterowaniem w kluczyku, regulowane reflektory halogenowe, tylną lampę przeciwmgielna, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka boczne oraz radio CD/MP3 i wejściem AUX z 4 głośnikami.

Atrakcyjna cena
Colt 1.3 AIR dostępny jest w cenie 46 990 zł. To o 2710 zł mniej, niż konkurencyjny model Toyota Yaris 1.3 Luna i 1910 zł mniej niż Suzuki Swift 1.2 Premium. Przewagą Colta jest też kilka dodatkowych elementów wyposażenia, takich, jak aluminiowe obręcze kół, przyciemniane szyby czy podgrzewane lusterka.

Nowa specyfikacja samochodów z roku produkcji 2012
W salonach można już także kupić  model Mitsubishi Colt 1.3 Invite, wyprodukowany w 2012 w nowej specyfikacji. Bazuje ona na poprzedniej wersji 1.3 Inform a samochód dodatkowo wyposażono w boczne poduszki powietrzne oraz fabryczne radio CD.

 

źródło: Mitsubishi Motors

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3210

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *