MINI szaleje w górach

Także dla MINI! Już 30 stycznia dzięki akcji MINI ALL4 Drive południe Polski zamieni się w centrum gokartowej frajdy z jazdy w jej najbardziej ekstremalnym, bo zimowym , wydaniu!

MINI po raz drugi zawita pod Kotelnicą w Białce Tatrzańskiej, aby dostarczyć turystom niesamowitych atrakcji. Jazdy testowe MINI Countryman to doskonała okazja dla wszytkich chętnych, którzy chcą się przekonać, jak dzięki napędowi ALL4 Drive samochód sunie przez zaspy śniegu. Wieczorami w rytm „Pędzi, pędzi kulig niczym błyskawica” parada samochodów MINI wyruszy spod białczańskich i zakopiańskich hoteli na przejażdzkę po okolicznych wzgórzach i górskich serpentynach. Nie zapominając jednak o turystach wyczekujących już wiosny, MINI „zasieje” wyjątkową kwiecistą łąkę, zieloną oazę w białym krajobrazie.

Jednak to nie koniec MINI niespodzianek! W zimowej aurze odbędzie się także najnowszy projekt w kooperacji z marką Burton, w ramach cyklu MINI Inspiruje. Tym razem MINI będzie wspierało czołowych polskich snowboardzistów walczących o miejsce na podium podczas OSCYP Snowboard Contest. Wszystkich zaś MINI oraz Burton zapraszają do konkursu MINI Roof Designer. Aby wygrać atrakcyjne nagrody wystarczy odwiedzić stronę mini.com.pl/roof-designer i zaprojektować dach MINI w zimowym, snowboardowym stylu.

MINI zaprasza do miasteczka pod Kotelnicą od 30 stycznia do 3 lutego 2013.

 

źródło: BMW Group

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3209

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *