Mazda6 i Mazda CX-5 nagrodzone

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 21 lutego br. w Warszawie, redakcje magazynu AUTO MOTO i tygodnika MOTOR, ogłosiły wyniki 11. edycji plebiscytu Auto Lider 2012. Czytelnicy i internauci oddali ponad 100 tys. głosów na najlepsze modele samochodów, innowacje techniczne oraz projekty marketingowe branży motoryzacyjnej roku 2012.

Mazda CX-5 zwyciężyła w kategorii mały SUV i crossover, natomiast Mazda6 zajęła 1. miejsce wśród aut klasy średniej. Ponadto, Mazda5 zajęła 3. miejsce w kategorii van.

„Zwycięstwo Mazdy w dwóch kategoriach oraz miejsce na podium dla Mazdy5 potwierdza bardzo dobrą opinię o marce i przede wszystkim wystawia pozytywną ocenę modelom nowej generacji. Nagrody przyznawane były przez czytelników, co czyni je jeszcze bardziej cennymi i utwierdza nas w przekonaniu, że strategia marki i nasze działania są pozytywnie odbierane” – podkreślił podczas Gali Auto Lider Łukasz Paździor, dyrektor zarządzający Mazda Polska.

Czytelnicy i internauci głosują na swoich faworytów w trzynastu kategoriach:
– Premiera motoryzacyjna
– Auta małe i miejskie
– Auta kompaktowe
– Auto klasy średniej
– Auto klasy wyższej
– Auto luksusowe
– Mały SUV i crossover
– Duży SUV i auto terenowe
– Van
– Auto sportowe i kabriolet
– Auto dostawcze
– Innowacja techniczna
– Projekt marketingowy
 

źródło: Mazda

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3209

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *