Mazda3 i Mazda6 nagrodzone

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 7 lutego br. w Warszawie,  redakcje magazynu AUTO MOTO i tygodnika MOTOR ogłosiły wyniki 12. edycji plebiscytu Auto Lider 2013.
Czytelnicy i internauci oddali ponad 160 tys. głosów na najlepsze modele samochodów, innowacje techniczne oraz projekty marketingowe branży motoryzacyjnej 2013 r.

Mazda3 zwyciężyła w kategorii „Auta kompaktowe”, natomiast Mazda6 wśród aut klasy średniej. Dodatkowo, Mazda CX-5 zajęła 3. miejsce w kategorii „Mały SUV i crossover”, a Mazda3 również 3. pozycję w „Premierze motoryzacyjnej 2013”.

Podwójna nagroda dla Mazdy, poparta licznymi głosami czytelników magazynów Motor i Auto Moto, to dla nas ogromne wyróżnienie. Cieszy nas już drugi z kolei Auto Lider dla Mazdy6 i statuetka dla debiutującej niedawno Mazdy3. Auto Lider to prestiżowa nagroda, która potwierdza, że przełomowe podejście Mazdy do gamy produktowej znajduje liczne grono zwolenników. Popyt rynkowy na oba modele znacznie przerósł nasze oczekiwania. W salonach Mazdy pojawia się również coraz więcej klientów z marek premium, co pokazuje, że jesteśmy ciekawą alternatywą w tym wymagającym segmencie rynku – podkreślił podczas Gali Auto Lider Łukasz Paździor, dyrektor zarządzający Mazda Polska.


Plebiscyt AUTO LIDER 2013 organizowany jest przez Wydawnictwo Bauer i wchodzące w jego skład redakcje tygodnika „MOTOR” i miesięcznika „AUTO MOTO”. Partnerami medialnymi są: internetowy serwis motoryzacyjny MAGAZYNAUTO.PL oraz portal INTERIA.PL.


Czytelnicy i internauci głosują na swoich faworytów w trzynastu kategoriach:

 1. Premiera motoryzacyjna
 2. Auta małe i miejskie
 3. Auta kompaktowe
 4. Auto klasy średniej
 5. Auto klasy wyższej
 6. Auto luksusowe
 7. Mały SUV i crossover
 8. Duży SUV i auto terenowe
 9. Van
 10. Auto sportowe i kabriolet
 11. Auto dostawcze
 12. Innowacja techniczna
 13. Projekt marketingowy

źródło: Mazda

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3063

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *