Limitowana edycja Nissana Juke

Nissan rozszerza współpracę z Ministry of Sound, czyli londyńskim autorytetem w dziedzinie clubbingu i elektronicznej muzyki tanecznej. Kolejnym owocem tej współpracy jest nowa limitowana edycja Juke. Odważna nowość z emblematami Ministry of Sound będzie dostępna w całej Europie już od września, ale tylko w liczbie 3000 egzemplarzy.

Juke sygnowanego przez Ministry of Sound można będzie zamówić z dowolnym silnikiem i przekładnią z aktualnej oferty Juke, a także ze specjalnym wyposażeniem z zakresu stylizacji i technologii, które decyduje o unikatowości i innowacyjność tej wersji pojazdu.

Juke z limitowanej edycji będzie oferowany w dwóch kolorach odpowiadających firmowym barwom Ministry of Sound: metalizowanym czarnym lub pastelowym białym. Wszystkie egzemplarze będą miały standardowo 17-calowe białe aluminiowe obręcze kół, białe klamki i białe obudowy lusterek. Dla lepszego podkreślenia odważnego wizerunku słupek B jest wykończony czarną błyszczącą powłoką. Całości stylizacji nadwozia dopełnia unikatowy emblemat Ministry of Sound.

W środku Juke Ministry of Sound zwraca uwagę białą środkową konsolą, białym wykończeniem drzwi i białymi szwami na skórzanych fotelach, kierownicy i dźwigni zmiany biegów. W kabinie znalazło się miejsce na uchwyt na iPoda, w z którego kierowca i pasażerowie mogą słuchać ulubionych utworów w podróży.

Wszyscy nabywcy Juke w edycji Ministry of Sound otrzymają również ekskluzywny pakiet muzyczny, który zwiększy radość z posiadania samochodu. W skład pakietu wchodzi biały Apple iPod touch 8 GB* z plikami video i zdjęciami Nissana i Ministry of Sound oraz logo Nissana Juke i Ministry of Sound wygrawerowanymi na tylnej ściance. Innowacyjne etui na iPoda zostało pokryte lakierem Scratch Shield Nissana, na którym drobne zarysowania samoczynnie zanikają.

Kolejnym elementem pakietu muzycznego są słuchawki Ministry of Sound. Słuchawki oznaczone ekskluzywnym logo Juke mają przetworniki elektroakustyczne o średnicy 50 mm i aluminiowe nauszniki zapewniające wysoką jakość dźwięku.

Wraz z pakietem nabywca otrzymuje kod aktywacyjny przyznający dostęp VIP do sklepu muzycznego Ministry of Sound.

Goście Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego Moskwa 2012 (29 sierpnia – 9 września) jako pierwsi zobaczą ekskluzywnego Juke w limitowanej edycji Ministry of Sound, który zadebiutuje właśnie tam, otwierając najnowszy rozdział niezwykle udanej współpracy miedzy obydwiema markami. W czerwcu Nissan zadziwił już kibiców przybyłych na 24-godzinny wyścig Le Mans prezentacją samochodów Juke Box. Były to dwa specjalnie przebudowane egzemplarze Juke nazwanego „najbardziej ekstremalnym mobilnym systemem nagłośnienia na świecie”.

W budowę Juke Box zaangażowała się firma Martin Audio, która skonstruowała także słynny Box w siedzibie Ministry of Sound w Londynie. Juke Box może wygenerować więcej decybeli niż startujący jumbo jet i jest w pełni funkcjonalnym systemem megafonowym z kabiną DJ-a i oświetleniem.

 

źródło: Nissan

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3209

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *