Lancer i Colt z instalacją gazową

przygotował specjalną ofertę instalacji gazowych w modelach Colt i Lancer.  To rewelacyjna wiadomość – koszt samochodu z taką instalacją wzrasta jedynie o 1900 zł i zamortyzuje się już po przejechaniu 10 000 km.

Montaż instalacji gazowych jest możliwy wyłącznie w modelach Colt i Lancer, które są fabrycznie przystosowane do takiej modyfikacji, czyli w 3-drzwiowym i 5-drzwiowym Colcie 1.3 INFORM, oraz Lancerach Sedan i Sportback 1.8 Invite. W ramach tej oferty partia samochodów zostanie wyposażona przez firmę Czakram w zestaw instalacji gazowej. Cena zakupu kompletnego, 4-cylindrowego zestawu instalacji gazowej BRC SEQUENT 24.11, wyposażonego w zestaw 4 wtryskiwaczy BRC oraz zbiornik toroidalny wynosi 1 900 zł brutto.

Jak klienci  mogą zamówić Mitsubishi z LPG
Klienci mogą wybrać i zamówić samochód z oferty lub zdecydować się na jeden z pojazdów stojących w salonie, następnie zostanie w nim zamontowana przez firmę Czakram na koszt producenta instalacja gazowa a cena pojazdu wzrośnie o 1900 zł.  Aby skontaktować się z dilerem Mitsubishi lub uzyskać więcej informacji na ten temat należy kliknąć na link https://www.mitsubishi.pl/promocja/166-colt-i-lancer-z-instalacja-gazowa-w-promocyjnej-cenie

Zwrot kosztu instalacji LPG po 10 000 km
Oto symulacja, z której wynika, że (uwzględniając średnie wartości zużycia benzyny oraz LPG) koszt instalacji gazowej zamortyzuje się klientowi po przejechaniu ok. 10 000 km:

Gwarancja
Gwarancja na instalację LPG wynosi 3 lata pod warunkiem wykonywania regularnych przeglądów (co 15 000 km) w punktach serwisowych firmy Czakram na terenie całej Polski. Wszelkie regulacje, przeglądy okresowe oraz ewentualne naprawy zakupionej instalacji gazowej marki BRC muszą być dokonywane w placówkach wskazanych przez CZAKRAM.

Specjalna oferta handlowa instalacji gazowych BRC SEQUENT 24 do samochodów COLT 1.3 oraz LANCER 1.8 jest limitowana i będzie aktualna do wyczerpania zapasów.

 

źródło: Mitsubishi

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3061

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *