Koncepcyjne modele Jeepa w Genewie

Oba te pojazdy wyznaczają możliwy kierunek ewolucji linii modelowej Jeep’a w roku 2012. Wersja produkcyjna koncepcyjnego Grand Cherokee łączy agresywny wygląd i ekskluzywne akcenty stylistyczne z ekonomicznym i mocnym silnikiem wysokoprężnym V6 3,0 CRD MultiJet II. Wersja przedprodukcyjna nowego Compassa utrzymana jest w czarnej tonacji nadwozia 'Black’, nadającej kompaktowemu SUVowi marki Jeep indywidualny charakter.

Obok dwóch konceptów przedprodukcyjnych, w Genewie debiutuje również edycja specjalna Mountain modelu Jeep Wrangler. Zaprezentowany w nowym kolorze nadwozia, zieleni Gecko, ten kolejny limitowany model stanowi ukłon wobec entuzjastów wypraw w teren.

Genewska ekspozycja marki Jeep mieści się w Hali Nr 5 Palexpo i zajmuje powierzchnię 765 m2. Stoisko zaprojektowane jest pod kątem przekazu możliwości, jakie oferuje każdy z modeli Jeep’a nie tylko w ekstremalnych warunkach terenowych lecz i na zwyczajnych drogach.

 

źródło: Jeep / Mototarget

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3063

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *