Kolejna nagroda flotowa dla Clio

Samochód zwyciężył w najbardziej obleganej kategorii Samochód dla pracownika – segment B. Organizatorem plebiscytu jest Magazyn Flota.

Ta nagroda jest dla nas dużym wyróżnieniem, tym bardziej, że ideą Plebiscytu Fleet Awards Polska jest wyłonienie najlepszych samochodów na rynku flotowym w kraju. Nowe Renault Clio Grandtour, poza uosobieniem odnowy stylistycznej marki, jest niezwykle starannie zaprojektowane. To na pewno ekonomiczne rozwiązanie dla klientów flotowych i propozycja jednych z najbardziej ekonomicznych silników na rynku. To również przełom w tym segmencie aut dzięki podwójnej ofercie systemów multimedialnych z dotykowym ekranem – MEDIA NAV i Renault R-Link. Jest to samochód, który upowszechnia wyposażenie podnoszące komfort i bezpieczeństwo oraz proponuje szerokie możliwości personalizacji, dostępne po raz pierwszy w ofercie Renault w tej kategorii samochodów – mówi Renata Łapińska, Szef Sprzedaży Bezpośredniej Renault Polska.

Ideą Plebiscytu Fleet Awards Polska jest wyłonienie wiodących produktów i usług oraz najlepszych samochodów na rynku flotowym w kraju. Sama nominacja jest wyróżnieniem i możliwością zaprezentowania się bardzo szerokiemu gronu czytelników Floty. Całe przedsięwzięcie to specjalnie skonstruowana platforma internetowa, na której odbywa się jeden z etapów Plebiscytu – głosowanie internetowe. W kilku wydaniach Magazynu Flota ukazują się cyklicznie opisy i prezentacje nominowanych, a szeroka promocja całego projektu czyni z Plebiscytu Fleet  Awards Polska najbardziej oczekiwane i medialne wydarzenie rynku flotowego w danym roku. Jest to również jedyny plebiscyt, nad przebiegiem którego czuwa zawsze niezależna i zewnętrzna firma audytorska, która zlicza głosy.

 

źródło: Renault

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3210

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *