ŠKODY ulubionymi samochodami Brytyjczyków

aż trzy pochodzą od czeskiego producenta!

Doroczna ankieta Driver Power, przeprowadzana przez popularny brytyjski tygodnik motoryzacyjny -Auto Express – bada zadowolenie kierowców z posiadanych samochodów. Wśród dziesiątek tysięcy ankietowanych ostatniej edycji tego plebiscytu, najlepiej wypadła ŠKODA Yeti, która osiągnęła perfekcyjny wynik 92,65% satysfakcji z posiadania.

Pozostałe modele ŠKODY także udowodniły swoje wysokie kompetencje: Superb uplasował się na drugim miejscu, Octavia natomiast zajęła szóstą lokatę.

Ten niekwestionowany sukces nie zaskoczył redaktora naczelnego pisma Auto Express, Steve’a Fowlera: „Zawsze lubiliśmy Yeti, dobrze więc widzieć, jak wielu właścicieli się z nami zgadza.”
Pierwszy SUV ŠKODY zawdzięcza zwycięstwo bliskim ideału notom za: praktyczność, wyposażenie i łatwość, z jaką można osiągać nim wielką przyjemność z jazdy.

Ten wynik to kolejny dowód na to, jak wysoko ceniona jest ŠKODA na tym wymagającym i bardzo konkurencyjnym rynku. Czeski producent przeszedł długą drogę od czasu swojego debiutu w zamożnych krajach, ale gdy szkodliwe stereotypy przestały pokutować, jego modele zaczęły zdobywać serca nawet najbardziej wymagających Klientów.

Powyższy wynik w pełni oddaje unikalną – w skali całego przemysłu motoryzacyjnego – skuteczność, z jaką ta czeska marka wprowadza swoją strategię łączenia najważniejszych zalet samochodów z najbardziej korzystną ceną.

Wysiłki te są regularnie doceniane na całym świecie. W ostatnim czasie ŠKODA odniosła sukcesy między innymi w prestiżowym badaniu satysfakcji wśród kierowców J.D. Power czy też w polskich plebiscytach Fleet Awards i Fleet Derby, gdzie czeska marka nie dała szans konkurencji.

Niezrównana relacja atrakcyjnej ceny do wysokiej jakości, idealnie trafia w potrzeby Polaków, gdzie już kolejny rok ŠKODA jest zdecydowanym numerem jeden, także w tym najważniejszym z zestawień: wyników sprzedaży.

 

źródło: Skoda

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3210

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *