ŠKODA wyróżniona w Profesjonalnym Teście Flotowym

Pierwszą z nich, jako zwycięzca w segmencie B, otrzymał model Fabia, natomiast drugą, w segmencie D, przyznano Superbowi.

Dnia 3. lipca, podczas konferencji „Flotowe Spotkania Biznesowe VI edycja” w Hotelu Airport Novotel w Warszawie, nastąpiło wręczenie statuetek dla zwycięzców Profesjonalnego Testu Flotowego.

Wydarzenie stanowi wyjątkowy projekt organizowany przez FlotaAutoBiznes i Stowarzyszenie Kierowników Flot Samochodowych.

Profesjonalny Test Flotowy składa się z trzech etapów. Pierwsza część obejmuje nominacje samochodów, które zdaniem osób odpowiedzialnych za zarządzanie pojazdami w przedsiębiorstwach, powinny zostać poddane praktycznemu sprawdzianowi na trasach miejskich oraz pozamiejskich, wraz z analizą kosztów.

Drugą część stanowi test drogowy, wykonywany przez członków Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych. Na tym etapie auta oceniane są pod względem atrakcyjności designu, komfortu jazdy, zawieszenia, wielkości i praktyczności przestrzeni bagażowej, działania hamulców itp.

Ostatnia część przewiduje ocenę pojazdów pod kątem kosztów. Zwraca się tutaj uwagę przede wszystkim na detaliczną cenę zakupu, wartość rezydualną, opłaty za przeglądy, części eksploatacyjne czy poziom spalania paliwa. Analizy finansowej pojazdów podejmują się również członkowie SKFS – u.

Nagrodę w segmencie B przyznano modelowi Fabia, natomiast w segmencie D modelowi Superb.

Robert Zajdler, doradca ds. Kluczowych Klientów ŠKODA FLOTA, który odebrał nagrodę powiedział: „Bardzo cieszy nas fakt, że nasze samochody ŠKODA Fabia i ŠKODA Superb już drugi rok z rzędu zostają wyróżnione tak prestiżową nagrodą. Należy zwrócić uwagę, że posiadały one „godnych konkurentów” w Profesjonalnym Teście Flotowym.”

„Fabia i Superb są prawdziwymi liderami w swoich klasach, spełniają wysokie wymagania fleet managerów zarówno w kwestii walorów praktycznych, jak i kosztów użytkowania. Te nagrody dają nam silną motywację do dostarczania naszym klientom jeszcze lepszych samochodów i rozwiązań pomagających w zarządzaniu flotami z logo ŠKODA” – dodał Robert Zajder.

 

źródło: Skoda

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3210

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *