ŠKODA Rapid: Debiut w cenie 43 860 zł

Z okazji debiutu w salonach ŠKODY oferowana będzie w wyjątkowej, promocyjnej cenie 43 860 zł!

Rapid to nowa kompaktowa limuzyna ŠKODY. Zbudowana została z myślą o rodzinach, które poszukują przestronnego, eleganckiego i dobrze wyposażonego samochodu w korzystnej cenie i niskich kosztach eksploatacji.

Zaprojektowana została zgodnie z filozofią „Przemyślanych rozwiązań”, dzięki czemu posiada mnóstwo udogodnień sprawdzających się doskonale podczas jazdy. Nowy model ŠKODY wyróżnia niebagatelna pojemność bagażnika, aż 550 litrów, co stanowi wiodący wynik w tej klasie.

ŠKODA Rapid dostępna będzie w trzech, optymalnie skomponowanych wersjach wyposażenia: Active, Ambition i Elegance. Cena podstawowej wersji wyniesie od 47 950 zł. Jednakże z okazji debiutu, w polskich salonach ŠKODY można będzie ją kupić już za 43 860 zł! Na promocyjną cenę składają się okazjonalny upust 2 500 zł wraz z refinansowanym pakietem ubezpieczeń w wysokości 1 590 zł (Allianz Polska lub Ergo Hestia w ofercie Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy). Łącznie to aż 4 090 zł oszczędności dla kierowcy!

Samochód oferowany będzie w pięciu wersjach silnikowych. Gamę jednostek benzynowych otwiera 1.2 MPI/55 kW (75 KM) oraz 1.2 TSI o mocy 63 kW (85 KM) lub 77 kW (105 KM). Najmocniejszy w tym modelu jest turbodoładowany, czterocylindrowy motor 1.4 TSI/90 kW (122 KM) z 7-stopniową skrzynią DSG.

ŠKODA Rapid dostępna będzie również z wydajnym i oszczędnym silnikiem wysokoprężnym 1.6 TDI CR DPF/77 kW (105 KM).

 

źródło: Skoda

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3063

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *