ŠKODA Fabia: nowe serie limitowane Plus

ŠKODA Fabia oferowana jest teraz w nowych seriach limitowanych Plus. Bazują one na dotychczasowych wersjach, lecz zostały uzupełnione o atrakcyjne elementy wyposażenia.

Każdy Klient decydujący się na ŠKODĘ Fabia otrzyma teraz klimatyzację w standardzie już w podstawowej wersji Active Plus. Wariant Ambition Plus jest dodatkowo wyposażony w radio Swing oraz zdalne sterowanie centralnego zamka.

Klienci wybierający najbogatszą wersję Elegance Plus otrzymają natomiast m.in.: automatyczną klimatyzację, przygotowanie pod telefon z Bluetooth, wielofunkcyjną kierownicę i czujnik parkowania.

„ŠKODA Fabia to wyjątkowo udany i lubiany model, który swoją popularność zawdzięcza m.in. zawsze przemyślanej i dobrze dopasowanej do potrzeb Klientów ofercie. Dzięki nowym seriom limitowanym Plus, stała się ona jeszcze bardziej atrakcyjna. Zmiany dotyczą zarówno podstawowych, jak i bogatszych wersji wyposażenia i jesteśmy pewni, że ta rewolucja w cenniku wielu Klientom ułatwi podjęcie ostatecznej decyzji dotyczącej zakupu nowego auta” – mówi Maciej Nowak, Product Manager SKODA Polska.

Nowe serie limitowane to nie tylko bogatsze wyposażenie, ale też atrakcyjne ceny. Niektóre warianty silnikowe są teraz znacznie tańsze – nawet o 1 500 zł. Podstawowa ŠKODA Fabia Active Plus z silnikiem 1.2/70 KM i klimatyzacją w standardzie, dostępna jest już od 35 799 zł (po uwzględnieniu upustu)!

Korzyść finansowa wynikająca z zakupu jednej z nowych serii limitowanych może wynieść nawet do 3 951 zł – w przypadku ŠKODY Fabia Elegance Plus 1.2 TSI 105 KM.

 

źródło: Skoda

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3063

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *