Kia pro cee’d GT – modele edycji limitowanej

jest oferta jej edycji limitowanej o unikalnych akcentach stylizacji nadwozia i wnętrza. Przewidziana w serii produkcyjnej zaledwie 500 egzemplarzy i dostępna wyłącznie na specjalne zamówienia od 1 kwietnia br. ‘Kia pro_cee’d GT 1st Edition’ stanowi atrakcyjny wariant nowej Kii pro_cee’d GT, której premiera światowa odbywa się na tegorocznym Salon International de l’Automobile w Genewie.

‘Kia pro_cee’d GT 1st Edition’ występuje w jednym tylko białym, trójwarstwowym kolorze nadwozia Tri-coat White urozmaiconym czerwoną aplikacją poniżej przedniego wlotu powietrza. Do innych elementów specjalnego wyposażenia należą 18-calowe felgi z lekkiego stopu i ramionami w błyszczącej czerni, identycznie wykończone obudowy lusterek bocznych, nakładki progowe ze stali nierdzewnej i podświetlanym logo GT oraz kolejnym numerem seryjnym, czerwone oświetlenie wnęk na nogi oraz welurowe maty podłogowe jakości Premium z podwójnym obszyciem czerwonym.  

Tak samo jak standardowa Kia pro cee’d GT – „Pierwsza Edycja” napędzana jest 1,6-litrowym, turbodoładowanym silnikiem benzynowym GDI o mocy 204 KM i momencie 265 Nm. W parze z sześciostopniową skrzynią manualną modele gamy GT przyspieszają od 0 do 100 km/h w ciągu 7,7 sekundy i osiągają prędkość maksymalną 230 km/h. Standardowe wyposażenie, dostępne także w topowych wersjach modelowych pro_cee’da obejmuje reflektory ksenonowe, automatyczną klimatyzację oraz panoramiczne okno dachowe.

Cena nowej Kii pro_cee’d 1st Edition zostanie podana z odpowiednim wyprzedzeniem przed rozpoczęciem akceptacji zamówień.

 

źródło: Kia Motors

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3285

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *