Jaki samochód wziąć na jazdę testową Hyundaiem?

To bardzo dobry wybór biorąc pod uwagę nie tylko 5-letnią gwarancję, ale też świetny stosunek jakości do ceny, niezawodność oraz nowoczesne i oszczędne jednostki napędowe. Do rozstrzygnięcia pozostała jeszcze jedna „drobna” kwestia: na który model ostatecznie się zdecydować? W tym Ci nie pomożemy, natomiast możemy podpowiedzieć Ci, jaki samochód powinieneś wziąć na jazdę testową Hyundaiem. Kilka przydatnych wskazówek znajdziesz w naszym artykule.W takiej wersji napędowej, jakiej zakup rozważasz

Podstawą jest to, aby odbyć jazdę testową Hyundaiem z takim napędem, który Cię interesuje. Jeśli np. jesteś wstępnie zdecydowany na model z napędem hybrydowym, to nie trać czasu na testy egzemplarza napędzanego wyłącznie silnikiem benzynowym – taki test będzie niemiarodajny i nie pozwoli Ci rozwiać ewentualnych wątpliwości. Podobnie wzięcie na jazdę testową samochodu ze słabszym, podstawowym napędem może tylko wprowadzić niepotrzebny chaos i zasiać wątpliwości.

W wersji wyposażenia, na którą Cię stać

Na pewno zauważyłeś, że większość dealerów udostępnia swoim klientom samochody testowe wyłącznie w najwyższej lub prawie najwyższej wersji wyposażenia. I choć takie egzemplarze rzeczywiście robią znakomite wrażenie, to jednak sugerujemy, abyś poszukał możliwości przetestowania samochodu w takiej wersji wyposażenia, na jaką możesz sobie pozwolić. W ten sposób zauroczenie różnymi gadżetami nie będzie miało wpływu na Twoją ocenę.

Aby jednak było to możliwe, musisz zacząć od znalezienia dealera gwarantującego dużą dostępność samochodów testowych w różnych wersjach wyposażenia. Sprawdzonym adresem będzie tutaj autoryzowany dealera koreańskiej marki – MM Cars Hyundai Katowice.

Jedna jazda testowa „automatem”, druga „manualem”

Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś samochodu z automatyczną skrzynią biegów i raczej nie brałeś tego rozwiązania pod uwagę, to zachęcamy, abyś umówił się na dwie niezależne jazdy testowe – jedną samochodem z automatyczną przekładnią oraz drugą egzemplarzem ze skrzynią manualną. Dzięki temu zyskasz możliwość wyrobienia sobie własnej opinii i np. przekonania się, że jednak „automat” jest super komfortowym rozwiązaniem, zwłaszcza w mieście.

Ten, który najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby

Jeśli wiesz, że będziesz użytkować nowy samochód wyłącznie w warunkach miejskich i będzie on służyć tylko do dojazdów do pracy, na zakupy oraz odwożenia dzieci do przedszkola/szkoły, to skup się na tych modelach, które idealnie sprawdzają się w takich zastosowaniach.

Przykładem mogą być Hyundai Bayon czy Hyundai Kona – oba te model będą dużo lepszym wyborem dla Ciebie niż np. Santa Fe, który – choć jest rewelacyjnym samochodem – to raczej dla kogoś, kto regularnie jeździ w dalekie trasy.  

Niezależnie od tego, który samochód z gamy modelowej koreańskiego producenta będziesz chciał sprawdzić, to na jazdę testową Hyundaiem możesz się umówić wygodnie online na stronie internetowej autoryzowanego dealera marki – MM Cars Hyundai Katowice.

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3061

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *