Hyundai Motor Poland aktywnie wspiera

Ceremonia, która odbędzie się niedzielę w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki rozpocznie się w samo południe i potrwa godzinę.

Firma dostarcza flotę samochodów, które zostaną wykorzystane do obsługi transportowej gości podczas ich pobytu w Warszawie.
Dedykowane do tego przedsięwzięcia modele to: kompaktowy i30, reprezentujący segment D model Sonata, siedmiomiejscowy SUV Santa Fe oraz osobowy minibus H-1.

Zaangażowanie Hyundaia jest jednym z aspektów globalnej działalności firmy w obszarze marketingu sportowego. Koreański producent samochodów jest od lat oficjalnym partnerem UEFA oraz FIFA i zamierza kontynuować tę współpracę, przynajmniej do Mistrzostw Świata w 2014 r.

Poprzez takie działania Hyundai dąży do wzmocnienia świadomości marki – firma chce być także postrzegana, jako jeden z najsilniejszych graczy korporacyjnych, wspierających football na całym na świecie.

 

źródło: Hyundai

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3061

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *