Hyundai i20 z instalacją LPG już w sprzedaży

Hyundai Motor Poland wprowadził do sprzedaży model  i20 z instalacją LPG. Samochód z napędem na gaz dostępny jest w wersji z silnikiem 1,2l w czterech opcjach wyposażeniowych, a cena podstawowej wersji wynosi 44 600 zł.


Decyzja marki Hyundai o rozbudowaniu swojej oferty  podyktowana jest popularnością napędu LPG na polskim rynku (2,5 mln zarejestrowanych samochodów) oraz wzrastającymi cenami tradycyjnych paliw. Takie rozwiązanie pozwala także na uatrakcyjnienie oferty kierowanej do klientów flotowych oraz szkół jazdy. W Hyundaiu i20 montowana jest instalacja firmy BRC Sequent 24.11 z dotryskiem benzyny.


Istotnym elementem oferty jest utrzymanie programu  5-letniej potrójnej gwarancji, w której skład wchodzi 5-letnia, pełna gwarancja bez  limitu kilometrów, 5 lat assistance oraz 5 lat kontroli technicznej.

„Cieszymy się, że nasza oferta poszerzyła się o model i20 z alternatywnym napędem. Wprowadzenie instalacji gazowej, szczególnie w tak  trudnym okresie dla rynku motoryzacyjnego jest dowodem na czujność naszej marki i chęć wyjścia na przeciw oczekiwaniom potencjalnych Klientów.” –powiedział Marcin Okrój, Dyrektor Zarządzający Hyundai Motor Poland.

 

źródło: Hyundai

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3209

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *