Fiat Ducato nagrodzony

Redakcje tygodnika „MOTOR” i magazynu „AUTO MOTO” ogłosiły wyniki plebiscytu „AUTO LIDER 2012”. W plebiscycie polscy Czytelnicy oddali swoje głosy na najlepsze modele samochodów, innowacje techniczne oraz projekty marketingowe branży motoryzacyjnej roku 2012.

Wśród zwycięzców plebiscytu największe uznanie Czytelników w/w gazet i Internautów, w kategorii „Auto Dostawcze” zdobył Fiat Ducato, wyprzedzając samochody dostawcze Mercedes Citan i Renault Master.

Najlepiej sprzedający się samochód dostawczy w Polsce nieprzerwanie od 2007 roku, to właśnie Fiat Ducato, a marka Fiat Professional jest liderem na polskim rynku samochodów użytkowych z 24 % udziałem w 2012 roku. O pozycji Fiata Ducato świadczy jego udział w ogólnej sprzedaży samochodów dostawczych w Polsce w zeszłym roku – prawie 13 % (4973 szt. – wzrost o 15,3%)

Fiat Ducato, to wysoka niezawodność, którą od lat model potwierdza plasując się w czołówce raportu niemieckiego instytutu DEKRA. Gama furgonów Ducato oferuje 8 różnych pojemności przestrzeni ładunkowej, od 8 do 17m3. Biorąc pod uwagę różne kombinacje nadwozia – silnika – rozstawu osi, Klient ma do wyboru około 2000 wersji do transportu towarów, przewozu osób oraz pojazdów do adaptacji i zabudowy.

 

źródło: Fiat

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3063

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *