Fiat 500L – nagrodzony

Podczas Gali Auto Lider 2012 także magazyn „Twój Styl” wyróżnił „Najlepsze Kobiece Samochody Roku 2012” na polskim rynku. Do tego konkursu importerzy zgłosili rekordową  liczbę 36 samochodów.  

Jury konkursu w składzie: Ilona Łepkowska, Agata Młynarska, Anna Dereszowska, Martyna Wojciechowska i Agnieszka Litorowicz-Siegert – zostało tym razem wzmocnione o Czytelniczki „Twojego Stylu”, które osobiście mogły przekonać się o wyjątkowych zaletach Fiata 500L podczas jazd testowych, wyróżniając ten model  tytułem „Najlepszy Kobiecy Samochód Miejski 2012”.

Fiat 500L łączy kultowy styl modelu 500 z funkcjonalnością wyjątkowego projektu Made in Fiat. Z tego połączenia zrodziło się pojęcie „City Lounge”, nowej koncepcji miejskiego samochodu. Model ten często pełni rolę głównego samochodu rodzinnego lub jedynego auta młodych rodzin, ponieważ łączy w jednym cechy pozornie nie do pogodzenia: kompaktowe wymiary zewnętrzne pojazdu, połączone z przestronnością wnętrza i bogatym wyposażeniem typowym dla samochodu z segmentu C. Całość oferowana w przystępnej cenie, posiada unikalną, dodatkową zaletę: wyjątkową osobowość i charakter Fiata 500. Nie tylko komfortowo, ale i bezpiecznie można podróżować Nowym Fiatem 500L – według rankingu „Best in Class Cars 2012″, Fiat 500L jest najbezpieczniejszym samochodem w swojej klasie.

 

źródło: Fiat

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3063

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *