Fiat 500L i impreza sylwestrowa Polsatu

Marka Fiat i model Fiat 500L byli partnerami Polsatu podczas największej imprezy sylwestrowej w Polsce – „Sylwestrowej Moc Przebojów Polsatu”. Na widzów Polsatu czekało do wygrania 5 nowych Fiatów 500L, a „Sylwestrowa Moc Przebojów” okazała się doskonałą okazja do prezentacji szerokiej publiczności debiutującego na rynku nowego Fiat 500L. Cztery wyeksponowane przed sceną Fiaty 500L, dumnie prezentowały swój lśniący lakier wielotysięcznej publiczności zebranej na Placu Konstytucji w Warszawie oraz milionom widzów Polsatu, którzy w szampańskich nastrojach witali nowy 2013 rok.

W czasie „Sylwestrowej Mocy Przebojów” sceną zawładnęli m. in. Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing, charyzmatyczny Sebastian Karpiel – Bułecka z Zakopower, grupa Enej, Kora, Afromental, Feel, De Mono, Big Cyc, zespół Weekend oraz Kasia Kowalska i Ewa Farna.

Łącznie ponad 15 milionów widzów choć przez chwilę bawiły się przy „Sylwestrowej Mocy Przebojów” z Telewizją POLSAT i Fiatem 500L. Rekordowe 160 tysięcy uczestników sylwestrowej zabawy pojawiło się tej nocy na Placu Konstytucji w Warszawie. Tym samym pobity został ubiegłoroczny wynik 120 tys. widzów.

Marka Fiat już po raz czwarty z rzędu była partnerem Sylwestrowej Nocy Polsatu, przygotowując dla widzów tej stacji nie lada niespodziankę, widzowie Polsatu, mogli wygrać w konkursie SMS-owym jeden z pięciu egzemplarzy najnowszego Fiata 500L. Los uśmiechnął się do szczęśliwców z Dąbrowy Górniczej, Nowego Dworu Mazowieckiego, Włosania, Kręcza i Skawina. To z tych miejscowości pochodzą zwycięzcy w konkursie.

Fiat 500L. Fiat 500L pojawił się na rynku w 5 lat po prezentacji Fiata 500 i 55 lat od debiutu historycznej „pięćsetki”. To zupełnie nowy rozdział w dziejach tego modelu – 500L łączy styl legendarnej „pięćsetki” ze współczesną funkcjonalnością designu marki Fiat. Oparty na efektywnym wykorzystaniu przestrzeni, nowy model Fiata „zaprzecza” przynależności do konwencjonalnych segmentów za sprawą obszernej kabiny pasażerskiej typu MPV w oprawie niewielkiego SUVa oraz funkcjonalności typowej dla samochodu klasy kompaktowej. Jako reprezentant tak nowatorskiej recepty na sukces – Fiat 500L jest nową koncepcją samochodu dostatecznie wyrazistego i praktycznego, aby stać się alternatywą dla tradycjonalnych przedstawicieli segmentu aut miejskich, kompaktowych oraz kombi.

„Sylwestrowa Moc Przebojów” Polsatu. Stolica Polski już po raz piąty przywitała Nowy Rok podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów  organizowanej przez Miasto Stołeczne Warszawa i Telewizję POLSAT. Największe polskie gwiazdy zgotowały widzom Polsatu i publiczności zgromadzonej na stołecznym pl. Konstytucji wspaniałe widowisko i niezapomnianą Sylwestrową Moc Przebojów w rytmach największych hitów disco. Wspólnie w ciągu całej nocy na największej dyskotece w Polsce na pl. Konstytucji bawiło się z 160 tys. osób tym samym bijąc ubiegłoroczny wynik 120 tys. W kulminacyjnym momencie o 23.59 Sylwestrową Moc Przebojów na antenach Polsatu, Polsatu 2 i Polsatu News oglądało  5 mln 316 tys. widzów a łącznie ponad 15 milionów widzów choć przez chwilę bawiły się przy „Sylwestrowej Mocy Przebojów” z Telewizją POLSAT.

O północy życzenia noworoczne warszawiakom i telewidzom z całej Polski złożyła Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz oraz gwiazdy Telewizji Polsat, które życzyły m.in. – „wielkiej miłości, uśmiechu, odnalezienia swoich talentów, wielu sportowych emocji i końca kryzysu”. Na doskonale zorganizowanym przez Miasto Warszawa sylwestrze bawiły się m.in. rodziny z dziećmi i osoby niepełnosprawne.

 

źródło: Fiat

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3209

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *