Dacia Duster w Polsce już od 39.900 zł!

Solidne i niezawodne auto będzie dostępne już od 39 900 zł w wersji 4×2 i od 49 900 zł w wersji 4×4.

Oficjalna sprzedaż aut rozpocznie się w kwietniu, jednak już w pierwszej połowie marca w salonach samochodowych Dacii można składać zamówienia na Dustera w wersji 4×2. Pod koniec marca będzie można zamawiać także auto w wersji 4×4.

Dacia Duster oferowana będzie w Polsce w trzech wersjach wyposażenia: Duster, Ambiance oraz Laureate. Seryjne wyposażenie wersji Duster obejmuje m.in.: dwie poduszki powietrzne (kierowcy i pasażera), felgi stalowe 16‘’, ABS, wspomaganie kierownicy, podwójne reflektory, koło zapasowe. Wyposażenie wersji Ambiance rozbudowane jest m.in. o boczne poduszki powietrzne, zdalnie sterowany centralny zamek, przednie szyby sterowane elektrycznie. Dacia Duster w najwyższej wersji wyposażenia – Laureate – wzbogacona jest dodatkowo m.in. o takie elementy, jak: komputer pokładowy, felgi stalowe stylizowane, ręcznie sterowana klimatyzacja, reflektory przeciwmgłowe, elektrycznie sterowane i ogrzewane lusterka wsteczne, dwukolorowe zderzaki (górna część w kolorze nadwozia, dolna część czarna) oraz klamki zewnętrzne w kolorze nadwozia.
Po raz pierwszy w gamie tej marki pojawi się 6-biegowa skrzynia mechaniczna – będzie ona dostępna
w Dacii Duster z napędem 4×4.


Dacia Duster będzie dostępna w trzech wersjach silnikowych:
1.5 dCi 85 dla Dacii Duster 4×2
1.5 dCi 110 dla Dacii Duster 4×4
1.6 16V 110 dla Dacii Duster 4×2 i 4×4

Najnowszy model Dacii pozostaje wierny filozofii marki – cechuje go bezkonkurencyjny stosunek ceny do ilości miejsca, niskie zużycie paliwa i niskie koszty eksploatacji oraz dobry poziom bezpieczeństwa i niezawodność. Na polskim rynku auto będzie dostępne w siedmiu kolorach nadwozia.

 

źródło: Renault

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3209

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *