CITROËN C-ELYSÉE niedługo w Polsce

Klienci będą mogli korzystać także ze specjalnych kredytów i leasingu przygotowanych przez CITROËN BANK. W dniach 18-20 stycznia odbędą się także Drzwi Otwarte.

Zaprezentowany po raz pierwszy na ubiegłorocznym Salonie Samochodowym w Paryżu CITROËN C-ELYSÉE już 14 stycznia pojawi się w polskich salonach. CITROËN C-ELYSÉE ze swoją harmonijną sylwetką w pełni wpisuje się w kanon stylistyczny marki. Dzięki najszerszemu w swojej kategorii rozstawowi osi wynoszącemu 2,65m, najnowszy model spod znaku szewrona oferuje pasażerom przestrzeń godną sedanów z wyższych segmentów rynkowych, a bagażnik o pojemności 506 litrów jest jednym z największych w swojej kategorii.

Projektanci CITROËNA C-ELYSÉE wzięli pod uwagę fakt, że klienci traktują samochód w kategoriach zakupu długoterminowego i skonstruowali ten model tak, aby jak najlepiej i najdłużej mógł służyć użytkownikom w różnych warunkach klimatycznych. Wzmocniona trwałość osiągnięta przez m.in. odpowiednio dostosowane prześwit i opony, dodatkowe zabezpieczenie podwozia oraz wzmocnioną budowę elementów karoserii, została potwierdzona na trasie 4 mln kilometrów w różnych częściach świata.


Oferta premierowa na produkowanego w hiszpańskiej fabryce Vigo CITROËNA C-ELYSÉE to 38 900 PLN za wersję Attraction z 3-cylindrowym silnikiem nowej generacji PureTech 1.2 VTi o mocy 72 KM. Oprócz wyjątkowo atrakcyjnej ceny CITROËN przygotował także na ten model 5-letnią gwarancję.

 

źródło: Citroen

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3063

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *