Chrysler 300 Luxury Series

300 Luxury Edition napędzany jest 3,6-litrową benzynową jednostką Pentastar V6 o mocy 292 KM. Napęd przenoszony jest na tylne lub wszystkie cztery koła za pośrednictwem standardowej, 8-biegowej przekładni automatycznej.

Jak przystało na luksusową wersję specjalną, wewnątrz znajdziemy skórzaną tapicerkę Nappa oraz komfortowe przednie fotele z elektryczną regulacją w 12 kierunkach i systemem wentylacji i podgrzewania. Eleganckie skórzane wykończenie zastosowano również wokół deski rozdzielczej, konsoli centralnej, paneli drzwi, podłokietników i koła kierownicy.

Wyposażenie seryjne obejmuje także takie elementy, jak system nawigacji satelitarnej z 8,4-calowym wyświetlaczem dotykowym, elektrycznie regulowaną kolumnę kierownicy, a nawet podgrzewane i chłodzone uchwyty na napoje. Całość uzupełniają drewniane i chromowane wstawki oraz podświetlenie wskaźników i wewnętrznych klamek drzwi diodami LED.

Dodatkowo, producent oferuje 20-calowe obręcze kół (napęd tylny) lub specjalne felgi 19-calowe stworzone dla wersji z napędem na cztery koła.

Chrysler 300 Luxury Series wejdzie do sprzedaży w USA w lutym przyszłego roku. Ceny rozpoczynają się od 40 145 dolarów.

 

Mototarget.pl

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3209

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *