BMW serii 4 Coupe

Nowe BMW serii 4 Coupe to uosobienie piękna i dynamiki, a jego stylistyka stanowi zapowiedź sportowych osiągów na drodze oraz niezapomnianej radości z jazdy.  Idealnie zrównoważone proporcje, nisko położony środek ciężkości oraz potężne silniki – BMW serii 4 Coupe to kwintesencja BMW.

„Bardzo cieszymy się, że czytelnicy magazynów Auto Moto i Motor wyróżnili ten wyjątkowy dla marki BMW model, będący początkiem nowej serii w rodzinie BMW.  To także dobra wróżba przed wprowadzeniem w tym roku kolejnych modeli: BMW serii 4 Cabrio i BMW serii 4 Gran Coupe” – powiedział Paul de Courtois, General Manager BMW Group Polska.

Czwarta generacja sportowego coupe średniej wielkości w gamie BMW spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród polskich klientów. W ciągu zaledwie trzech miesięcy od rynkowej premiery zarejestrowano 90 sztuk tego modelu.

Plebiscyt Auto Lider organizowany przez wydawnictwo Bauer Media oraz redakcje tygodnika Motor i miesięcznika Auto Moto to jedno z największych wydarzeń w branży motoryzacyjnej w Polsce. Obejmuje trzynaście kategorii.

 

źródło: BMW Group

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3210

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *