Audi Q3 zdobywa pierwsze miejsce

Dzięki głosom czytelników oddanym w plebiscycie magazynu „OFF ROAD“ Audi Q3 zwyciężyło w kategorii „crossover”. Na drugim miejscu w kategorii „SUV” uplasowało się Audi Q5, natomiast A6 allroad quattro zajęło drugie miejsce w kategorii „luxus-crossover“.

Audi Q3 jest dostępne na rynku dopiero od listopada 2011 i już cieszy się dużą popularnością. Model ten uzupełnia udaną serię Q i jest symbolem stylistyki coupé, wydajności oraz doskonałej funkcjonalności.

Również Audi Q5 cieszy się ogromnymi względami czytelników magazynu, o czym świadczy drugie miejsce w klasie pojazdów „SUV”. Q5 łączy w sobie dynamikę sportowej limuzyny z bogato wyposażonym wnętrzem. Dostępne jest również w wersji hybrydowej.

W tym roku, czytelnicy magazynu OFF ROAD oddali 57.288 głosów na 143 modele, w 12 kategoriach. Nagrody dla wyróżnionych modeli Audi, odebrał podczas gali w Monachium, szef sprzedaży AUDI AG na obszarze Niemiec, Thomas Felbermair.

 

źródło: Audi

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3063

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *