Atrakcyjne warunki zakupu MiTo i Giulietta

Każdy obecny posiadacz Alfy Romeo może liczyć na atrakcyjne warunki zakupu obecnej gamy modeli Alfa MiTo i Giulietta w specjalnych, wyjatkowych cenach.

To prawdziwa gratka dla Alfisti! W salonach Alfy Romeo w całej Polsce czekają na posiadaczy samochodów ze scudetto na masce specjalne, bardzo korzystne warunki zakupu nowych modeli Alfa MiTo i Giulietta. Każda osoba posiadająca dowód rejestracyjny, potwierdzający, że jest właścicielem samochodu marki Alfa Romeo otrzyma specjalny rabat uzależniony od modelu i wersji auta, które sobie wybierze.

Na wybrane wersje modelu Alfa Romeo MiTo (seria 0) znajdujące się w salonach Alfa Romeo, Klient może otrzymać zniżkę w wysokości od 10% do 18%. Największa zniżka wynosząca aż 18% dotyczy ograniczonej liczby samochodów i można ją otrzymać przy wyborze Alfy Romeo MiTo z silnikiem 1.4 MultiAir 135 KM i automatyczną, dwusprzęgłową skrzynią biegów Alfa TCT. Promocyjna oferta jest ważna do 15 listopada 2011 lub do wyczerpania samochodów znajdujących się w salonach dealerskich.

Jeśli Klient zdecyduje się na zakup modelu Alfa Giulietta, może zaoszczędzić nawet do 12,5% wartości samochodu, a wybierając Alfę MiTo w wersji Distinctive ze 135-konnym silnikiem benzynowym 1.4 MultiAir („Najlepszy Nowy Silnik roku 2010” zdaniem jury International Engine of The Year) lub z jednostką 1.4 105 KM każdy Alfista może otrzymać zniżkę nawet do 13%.

Ponadto dla tych kierowców, którzy jeszcze nie próbowali emocji za kierownicą Alfy, aktualne promocje są wyśmienitą okazją,  by rozpocząć przygodę z marką Alfa Romeo. Modelem, który można wybrać „na dobry początek” jest Alfa MiTo – obecnie rabaty na ten model sięgają nawet 6000 zł. Warto zwrócić uwagę na nową wersję Junior napędzaną silnikiem benzynowym 1.4 – to samochód, który dzięki swojej niewygórowanej cenie (od 47 400 zł) pozwala spełnić marzenia o posiadaniu auta ze scudetto na masce i „wjechać do świata” Alfy.

 

Alfa Romeo Giulietta aktualnie jest dostępna z rabatem sięgającym 7000 zł – na tyle może liczyć Klient decydujący się na najmocniejszą wersję Quadrifolio Verde napędzaną turbobenzynowym silnikiem 1750 TBi o mocy 235 KM. W przypadku wersji Progression i Distinctive upust wynosi 4000 zł. Oferta promocyjna dotyczy również modeli z rodziny 159, zarówno w wersji sedan,  jak i Sportwagon (kombi) – oba modele są obecnie tańsze o 8000 zł.

Przypominamy, że w polskich salonach Alfy Romeo,  Klienci cały czas mogą liczyć na atrakcyjną ofertę umożliwiającą korzystny zakup samochodów. Najlepszym przykładem jest „Super Kredyt 5 lat x 0%” przygotowany przez Fiat Bank. Zasady są proste i przejrzyste – aby wyjechać z salonu np. nową Alfą Giulietta wystarczy wpłacić minimum 50% ceny, resztę kwoty Klient będzie mógł spłacać w okresie od 3 do 5 lat w równych ratach bez oprocentowania (0%). Również osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą liczyć na korzystną formę leasingu, który podobnie jak „Super Kredyt”, dotyczy modeli z całej gamy Alfa Romeo, czyli MiTo, Giulietta i 159.

 

źródło: Fiat

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3209

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *