Aplikacja „Mazda6” dostępna w Polsce

Aplikacja prezentująca  najnowszą Mazdę6 dostępna jest już dla użytkowników w Polsce.
Umożliwia zapoznanie się z nowym modelem, który ze swoją wspaniałą stylizacją KODO i wysoce wydajną technologią SKYACTIV gotów jest do podbicia europejskiego segmentu C/D.

Łatwa w obsłudze aplikacja pozwala klientom zobaczyć wersję Sedan lub Sport Kombi w widoku 360 stopni, wybrać kolor lakieru spośród szerokiej palety barw, dopasować aluminiowe felgi oraz obejrzeć wnętrze i zmienić kolor tapicerki. Dzięki wbudowanej funkcji zapisu obrazu użytkownicy mogą  w każdej chwili  zachować zdjęcie skonfigurowanego pojazdu w galerii  i wysłać je do znajomych. Mogą również skorzystać z sekcji informacyjnej aplikacji, aby zapoznać się z najważniejszymi cechami bezpieczeństwa samochodu i jego funkcjami informacyjno-rozrywkowymi, a dodatkowo przejść na stronę internetową Mazdy i zapisać się na jazdę próbną.

Aplikacja przeznaczona jest dla różnych urządzeń Apple i z systemem Android i zawiera wysokiej rozdzielczości obraz z zewnątrz i wnętrza samochodu, z możliwością rotacji o 360 stopni. Dzięki temu można poczuć się niemalże jak w salonie, siedząc w nowej Maździe6.

 

źródło: Mazda

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3063

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *