Mitsubishi L200 I- dane techniczne, wymiary, spalanie, pojemność, ceny, opinie

Jeżeli szukasz niezawodnego partnera do ciężkiej pracy i jednocześnie komfortowego towarzysza codziennych podróży, Mitsubishi L200 I może przyciągnąć Twoją uwagę. Ten niezłomny pickup jest synonimem wytrzymałości, a jego dane techniczne, wymiary i pojemność skrywają więcej niż można by przypuszczać na pierwszy rzut oka. Zanurzmy się w świat możliwości, jakie oferuje ten model, rozważając zarówno jego ekonomiczne spalanie, jak i rozsądne ceny. Czy opinie użytkowników potwierdzą jego legendarną reputację? Przekonajmy się razem.

Dane techniczne Mitsubishi L200 I

Pierwsza generacja Mitsubishi L200 I zasługuje na szczególną uwagę ze względu na swoje imponujące dane techniczne. Pod maską tego niezawodnego pojazdu znajduje się silnik diesla 2.5 TD o mocy 99 KM, gwarantujący doskonałe osiągi zarówno na drogach asfaltowych, jak i w trudniejszym terenie. Skrzynia biegów to klasyczna, manualna pięciobiegówka, która zapewnia precyzyjną kontrolę nad pojazdem.

Wymiary Mitsubishi L200 I to kolejny aspekt, który przyciąga uwagę. Długość pojazdu wynosi 4890 mm, szerokość – 1695 mm, a wysokość – 1780 mm, co umożliwia łatwe manewrowanie nawet w ciasnych przestrzeniach. Przestrzeń ładunkowa jest imponująca, z możliwością przewożenia ładunków o wadze do jednej tony, co czyni go idealnym partnerem w pracy.

Pojemność silnika w Mitsubishi L200 I wynosi 2477 cm3, co przekłada się na spory zapas mocy podczas jazdy. Mimo tak dużej pojemności, spalanie jest zaskakująco ekonomiczne, wynosząc średnio około 8,1 l/100km w cyklu mieszanym. Oznacza to, że L200 I to nie tylko niezawodny, ale również ekonomiczny partner na co dzień.

Wymiary i pojemność Mitsubishi L200 I

Mitsubishi L200 I zaskakuje swoimi wymiarami, które zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić optymalne wykorzystanie przestrzeni. Jego długość wynosi 4890 mm, co zapewnia dużą ilość miejsca zarówno dla pasażerów, jak i ładunków. Szerokość 1695 mm i wysokość 1780 mm umożliwiają komfortowe przemieszczanie się zarówno na szerokich autostradach, jak i wąskich uliczkach miast.

Co więcej, Mitsubishi L200 I oferuje również imponującą pojemność silnika wynoszącą 2477 cm3. Ta pojemność przekłada się na imponującą moc, która umożliwia bezproblemowe pokonywanie nawet najtrudniejszych tras. Mimo tak dużej pojemności, spalanie jest zaskakująco ekonomiczne, co czyni L200 I efektywnym i ekologicznym pojazdem.

Spalanie Mitsubishi L200 I

Spalanie Mitsubishi L200 I może zaskoczyć wielu, biorąc pod uwagę dużą pojemność jego silnika i imponujące osiągi. Średnie spalanie w cyklu mieszanym wynosi około 8,1 l/100km, co jest efektem zastosowania technologii oszczędzania paliwa i efektywnego zarządzania mocą.

Należy jednak podkreślić, że rzeczywiste spalanie Mitsubishi L200 I może różnić się w zależności od stylu jazdy i warunków drogowych. W trudnych warunkach terenowych czy podczas intensywnej jazdy po mieście, spalanie może być nieco wyższe. Niemniej jednak, nawet w takich sytuacjach, ten pickup zachowuje relatywną ekonomię.

Podsumowując, Mitsubishi L200 I oferuje zaskakująco ekonomiczne spalanie jak na pickupa o tak dużych możliwościach. Oznacza to, że jest to pojazd, który nie tylko sprosta ciężkiej pracy, ale również nie obciąży nadmiernie domowego budżetu na paliwo.

Ceny Mitsubishi L200 I na rynku wtórnym

Ceny Mitsubishi L200 I na rynku wtórnym są atrakcyjne, co czyni ten samochód interesującym wyborem dla osób szukających solidnego pojazdu w przystępnej cenie. Zależnie od stanu technicznego, rocznika oraz przebiegu, ceny te wahają się w szerokim zakresie, co pozwala na znalezienie opcji dopasowanej do indywidualnych potrzeb finansowych.

Przy zakupie Mitsubishi L200 I na rynku wtórnym warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę zakupu, ale też na historię serwisową pojazdu. Udokumentowana przeszłość serwisowa może stanowić gwarancję, że auto było regularnie konserwowane, co może przekładać się na niższe koszty eksploatacji w przyszłości.

Znajomość rynku pozwala zauważyć, że ceny Mitsubishi L200 I są konkurencyjne w porównaniu z innymi pojazdami tej klasy. Dzięki temu nabywcy mają możliwość zdobycia niezawodnego i wytrzymałego pickupa, bez konieczności wydawania kwot porównywalnych z cenami nowych modeli.

Zachowanie wartości rynkowej przez Mitsubishi L200 I jest relatywnie stabilne, szczególnie biorąc pod uwagę jego solidność i możliwości użytkowe. Dzięki temu zakup tego modelu na rynku wtórnym może być traktowany jako inwestycja, która nie straci na wartości zbyt szybko, pod warunkiem odpowiedniego dbania o pojazd.

Opinie użytkowników o Mitsubishi L200 I

Opinie użytkowników na temat Mitsubishi L200 I są zazwyczaj pozytywne, szczególnie jeśli chodzi o niezawodność i wytrzymałość tego modelu. Właściciele chwalą tę markę za zdolność do radzenia sobie w trudnych warunkach terenowych, jak również za komfort jazdy na co dzień.

Wiele osób podkreśla również atrakcyjny stosunek ceny do jakości, co czyni Mitsubishi L200 I popularnym wyborem na rynku wtórnym. Użytkownicy szczególnie doceniają niskie koszty eksploatacji i możliwość wykorzystania pojazdu zarówno jako narzędzia pracy, jak i środka transportu na co dzień.

Jednakże, niektóre opinie wskazują na konieczność regularnego serwisowania, aby utrzymać Mitsubishi L200 I w optymalnym stanie. Użytkownicy zwracają uwagę, że odpowiednia konserwacja może zapobiec większym wydatkom na naprawy w przyszłości.

Podsumowanie

Mitsubishi L200 I to pojazd, który z powodzeniem łączy w sobie wytrzymałość, ekonomiczne spalanie i przystępną cenę na rynku wtórnym. Jego solidne wykonanie i niezawodność sprawiają, że jest to wybór godny rozważenia przez każdego, kto potrzebuje niezawodnego partnera do pracy czy codziennych wyzwań. Zapraszamy do dalszego zgłębiania tematu i odkrywania opinii użytkowników, które mogą być cennym źródłem informacji przy podejmowaniu decyzji o zakupie. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem off-roadu, czy szukasz praktycznego pojazdu do zadań specjalnych, Mitsubishi L200 I może okazać się idealnym rozwiązaniem.

foto: Mitsubishi