SEAT i Shakira

  • Prezes firmy SEAT James Muir i międzynarodowa gwiazda muzyki pop razem na stoisku SEAT a.
  • SEAT, jako sponsor europejskiego tournee Shakiry, deklaruje wsparcie dla działalności charytatywnej kolumbijskiej piosenkarki i jej Fundacji Bosych Stóp.
  • W finale wokalistka wykonuje jeden z przebojów ze swojego najnowszego albumu She Wolf.


SEAT, jako sponsor europejskiego tournee międzynarodowej gwiazdy muzyki pop Shakiry, dzisiaj, w środę 3 marca 2010 roku, w drugim dniu Międzynarodowego Salonu Motoryzacyjnego w Genewie, gościł piosenkarkę na firmowym stoisku.

W trakcie tego wydarzenia, które stało się jedną z atrakcji motoryzacyjnej imprezy światowej rangi, Prezes firmy SEAT James Muir oprowadził Shakirę po stoisku SEAT-a i pokazał jej najnowsze propozycje hiszpańskiej marki, takie jak samochód koncepcyjny IBE czy nowa Ibiza ST.

James Muir i Shakira, mający na sobie emblematy „Good Stuff” symbolizujące współpracę między SEAT-em i piosenkarką, szczegółowo informowali zebranych, na czym polega ich wspólny projekt, obejmujący między innymi takie działania, jak sponsoring europejskiego tournee Shakiry, wspólny spot reklamowy zrealizowany w technice wirtualnej animacji, który już wkrótce możne będzie obejrzeć oraz wszechstronna kampania komunikacyjna.

Ze swojej strony James Muir zadeklarował, że SEAT będzie wspierał działalność charytatywną Shakiry realizowaną za pośrednictwem Fundacji Bosych Stóp, którą piosenkarka założyła mając zaledwie 18 lat i której celem jest zapewnienie dostępu do edukacji dzieciom z całego świata.

Wydarzenie zakończyło się występem Shakiry i towarzyszących jej muzyków na żywo na stoisku
SEAT-a. Piosenkarka wykonała jeden z utworów z jej najnowszego albumu She Wolf.

 

źródło: SEAT

Michał Kiermanowicz
Michał Kiermanowicz

Redaktor naczelny portalu motoryzacyjnego 7dosetki.pl. W branży motoryzacyjnej praktycznie od dziecka. Odpowiada za całą część merytoryczną i plan redakcyjny na portalu.

Artykuły: 3061

Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *